REFERANSLAR MÜŞTERİ YORUMLARI
 
MÜŞTERİ YORUMLARI
 
ATAŞEHİR TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ

Sn. Feyza Tasarım Yetkililerine;
Web sitesi tasarımı konusunda hızlı ve kaliteli bir çalışma yaparak beklentimizi en iyi şekilde karşıladığınız için çok teşekkür ederiz. Bizlere sunmuş olduğunuz teknik destek ve profesyonel yaklaşımınız ile satış sonrasında da her zaman yanımızda olduğunuzu hissediyoruz. Başka bir projede tekrar birlikte çalışmak dileğiyle...

Referans Mektubunu Görmek için Tıklayınız
 
EVİNİZİN PASTALARI

Sn. Feyza Tasarım Yetkililerine;
Uzun süredir butik pasta üzerine açtığım websitem için her türlü yardımı ve ilgiyi eksik etmiyorsunuz sonsuz teşekkürler. Sorunlarımızı büyük bir soğuk kanlılıkla halledip güzel bir dille gerek öğretip gerek söylüyorsunuz. Ayrıca sitem butik pasta temalı olduğundan görsel anlamda çekici olmak zorundaydı ve sizlerin sayesinde güzel bir görüntüsünün olmasını sağladık. Paketten ve hizmetten çok memnunum. Tasarıma gelirsek, sitede her türlü değişikliği yapmış olduğunuz paket sayesinde kolaylıkla ve hızlı bir şekilde gerçekleştirip yine çok hızlı bir şekilde internete aktarabiliyoruz. Ellerinize sağlık. İlgi ve sıcak kanlılığınızdan dolayı teşekkür ederim. Bol kazançlar..

Referans Mektubunu Görmek için Tıklayınız
 
ETİK HUKUK

Sn. Feyza Web Tasarım Hizmetleri Yetkililerine;
ETİK HUKUK & DANIŞMANLIK olarak Feyza Tasarım'la yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde şık ve aynı zamanda etkileyici bir internet sitesine sahip olduk. Gerek sitenin hazırlanması aşamasında ve gerekse de sonrasında, Feyza Tasarım yetkililerinin ilgili tavırları ve hızlı geri dönüşleritakdirlerimizi kazanmalarına yetmiştir. Tarafımıza sunulan webmaster paketinin kullanım kolaylığı yanında stabil olması sayesinde, sitemizin güncellemelerini kendimiz yapabilmekteyiz. Bu kolaylığı ve teknik altyapıyı bize sunan Feyza Tasarım yetkililerine teşekkür eder, başka bir projede tekrar birlikte çalışmayı umut ederek iyi çalışmalar dileriz.

Referans Mektubunu Görmek için Tıklayınız
 
MERAKLILAR KURUYEMİŞ

Sn. Feyza Tasarım Yetkilileri;
Şık tasarımı, sade ve kullanışlı yapısı ile beklentilerimizi fazlası ile karşılayan web sitesi hizmetini bize sunmuş olduğunuz için teşekkür ederiz. Web sitemiz, imzalamış olduğumuz sözleşmeden çok kısa bir süre sonra hızlı bir şekilde hazırlanarak hemen yayına alınmıştır. Bu paketler, kullanıcı tarafından kimseye ihtiyaç duymadan kolayca güncellenebilecek şekilde hazırlandığından çok kullanışlı olup, basit yönetim paneli sayesinde hiçbir problem yaşamadan ve en önemlisi çok hızlı bir şekilde isteklerimiz doğrultusunda siteyi sonlandırabilmemize olanak tanıdı. Bu aşamaya kadar olan süreçlerde ise yardıma ihtiyaç duyduğumuz her an Feyza Tasarım yetkilileri yanımızda olarak ellerinden gelen yardımı yaptılar. Başka bir projede tekrar birlikte çalışmayı umut ederek yaptığınız bu çalışma için memnuniyetimizi bildirip teşekkür ediyoruz.

Referans Mektubunu Görmek için Tıklayınız
 
DUYAR MALİ MÜŞAVİRLİK

Sn. Feyza Tasarım Yetkililerine;
Nisan 2012'de hızla yenilemek istediğim mali müşavirlik web sitesi için sizinle irtibata geçtim. Bugüne kadar iletişime geçtiğim en profesyonel tasarım yaklaşımını sizden gördüğümü önemle belirtmek isterim. Özellikle bir web sitesi uygulaması için düzgün içerikli bir sözleşmeyle sizin sayenizde karşılaştım. Ayrıca, içeriğin belirlenmesi, isteklerin anlaşılarak düzgün bir şekilde uygulanması, hizmetinizin hızı ve kalitesi konusunda çok memnun kaldığımı belirtir, profesyonelleğiniz ve dürüst yaklaşımınız için çok teşekkür ederim.

Referans Mektubunu Görmek için Tıklayınız
 
SELMANOĞLU SİGORTA

Sn. Feyza Tasarım Yetkililerine;
1 Ocak 2011 tarihinde açtığım Sigorta Acenteliği için sunmuş olduğunuz web sitesi tasarımı ve içeriği sitemi ziyaret eden tüm ziyaretçilerden olumlu geri dönüş almamı sağladı. Uyguladığınız içerik ve reklam yönetimi sayesinde, arama motorlarında üst sıralarda yer almaya devam ediyorum. Bu sayede web üzerinden gelen müşteri adedim oldukça arttı; her geçen gün de artmaya devam etmekte. Sunduğunuz ve bizlerin de kolaylıkla erişerek güncelleme yapabildiğimiz web sitesi paketleriniz sayesinde, her gün, her dakika yeniliklerden sigortalılarımı ve web üzerinden araştırma yaparak doğru adresi bulmaya çalışan müşterileri bilgilendirebiliyorum. Bizim işimizde olduğu gibi, sizin içinde satış sonrası hizmetin ne kadar önemli olduğu açık. Her aradığımda size ulaşabiliyorum ve destek alabiliyorum. Bu benim için çok önemliydi, çünkü web sitesi yaptırmaya karar verdiğimde yaptığım araştırmalar sonucu, farklı firmaların özellikle web sitesinin güncellemesi aşamasında geri planda kalmak istemeleri, kimilerinin güncelleme yapmamak için sigorta acenteleriyle çalışmak istemediklerini söylemeleri, bunun yanında birde faiş fiyatlar istemeleri beni çok şaşırtmıştı. Sizinle çalıştığım için çok mutluyum, tüm desteklerinizden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Web sitemle ilgili sorular geldiğinde memnuniyetle sizi tavsiye etmeye devam edeceğimi belirtmek isterim.

Referans Mektubunu Görmek için Tıklayınız
 
UNİLABEL İSTANBUL
Sayın Feyza Tasarım Yetkililerine;
Beklentilerimizi karşılayan ve tasarımıyla çok beğendiğimiz bir web sitesi oluşturdunuz. İsteklerimizi çok iyi anlayıp, içerik olarak web sitemizi ziyaret edeceklerin rahatlıkla aradığını bulabileceği menüler meydana getirdiniz.
Başka bir projede tekrar birlikte çalışmayı umut ederek yaptığınız bu çalışma için memnuniyetimizi bildirip teşekkür ediyoruz.
Referans Mektubunu Görmek için Tıklayınız
İZA MÜHENDİSLİK

Sn. Feyza Tasarım Yetkililerine;
2011 yılı Ocak ayında şirketinizle yaptığımız görüşmeler sonunda web sitemizin tarafınızdan  hazırlanmasına karar verdik.
Kısa sürede isteklerimizin tam karşılığı olan bir web sitesinin sahibi olduk. Bununla birlikte en çok hoşumuza gidense bu hazırlık sırasında ve sonrasında tarafımıza gösterilen sıcak ilgiydi. Halen tüm sorularımız için hiç düşünmeden sizi  arayabiliyoruz ki bu bilindiği üzere Türkiye'de alınması zor bir hizmettir. Bununla birlikte bence  ticari amaçlı bir  web sitesini hazırlatırken en çok düşünülmesi gereken; bu işten beklentinizin üstünde kazançlar elde ettiğiniz ve hatta tüm işinizi bu site üzerinden yaptığınızı varsaydığımızda siteyi hazırlayan insanlara ne kadar güvenebileceğiniz konusudur. İşte bu sizinle çalışırken ve sonrasında hiç akla takılmayan bir soru. Gereken güven tarafınızdan tatmin edici derecede sağlanıyor.
İlginize tekrar teşekkür eder bol kazançlar sağlamanızı dilerim.

Referans Mektubunu Görmek için Tıklayınız
GÖKÇE DENİZCİLİK
Sayın Feyza Tasarım Yetkililerine;
26.10.2009 tarihinde kurmuş olduğumuz denizcilik sektörüne hitaben insan kaynakları firmamız için sunmuş olduğunuz web sitesinin içeriği olarak duymuş olduğum memnuniyeti bilmenizi isterim. Site sayesinde bu sektördeki hem gemi sahiplerine hem de gemi adamlarına iş bulma ve personel bulma kolaylığını sağlamış bulunmakta olup bu sektördeki büyük bir eksiği gidermiş bulunmaktayız. Site, hem üyeler hem de kullanıcı firma olarak çok rahat bir içeriğe ve menüye sahip. Gökçe Denizcilik olarak isteklerimize en doğru en kolay çözümü sunduğunuz için çok teşekkür ederiz.
Referans Mektubunu Görmek için Tıklayınız
KESKİN SİGORTA
01/01/2009 tarihinde açmış olduğum Sigorta Acenteliği için sunmuş olduğunuz internet sitesinin zengin içeriği sayesinde, gerek yeni müşterilere ulaşmakta gerekse mevcut müşterilerime daha kapsamlı bilgi paylaşımı kolaylığını sağlamakta, gerçekten iş yükümün hafiflediğini hissediyorum. Ayrıca içinde bulunduğum sektörün olmazsa olmazı referans sağlamakta gerçekten sitenin varlığını ciddi boyutlarda hissetmiş durumdayım. İsteklerime en doğru çözümü sunduğunuz için teşekkür ediyorum.
Referans Mektubunu Görmek için Tıklayınız
YELCİ BAHARAT
Sayın Feyza Tasarım Yetkilileri;
Yelci Baharat olarak 1984 yılından beri hizmet vermekteyiz. Önceki yıllarda daha çok şehir içi satış yaparken; özverili ve uzman kadronuzla hazırlamış olduğunuz ekonomik web sitesi paketiniz sayesinde satışlarımız şehir dışına çıkmış, müşteri ağımız genişlemiştir. Gerek web sitesinin hazılanması, gerekse teslimden sonraki teknik destek sağlanması konusunda yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz.
Referans Mektubunu Görmek için Tıklayınız
Feyza Tasarım
Bayilik Şartları
Satış Şartları
Duyurular
Kampanyalar
Site Haritası
Sıkça Sorulan Sorular
Webstar Web Sitesi Paketleri
Webstar Kurumsal Paket
Webstar Profesyonel Paket
Webstar Altın Paket
İletişim Bilgileri
Adres: Evliya Çelebi Mah. Hatboyu Cad. Ziver Sok. No:1 A Blok D:6 Tuzla / İstanbul
Telefon: 0216 412 6379
Gsm: 0531 307 4034
E-posta: bilgi@feyzatasarim.net